Hopp til innhold

Kontaktpersoner

Frode Antonsen Daglig leder hrl

Frode Antonsen

Daglig leder

Tel +47 901 71 889

E-post frode.antonsen@hrl.no

Lise Quivey Flatebø HR-sjef HRL

Lise Quivey Flatebø

HR-sjef

Tel +47 908 24 637

E-post lise.flatebo@hrl.no

Joanna Boyce Økonomisjef HRL

Joanna Boyce

Økonomisjef

Tel +47 462 32 537

E-post joanna.boyce@hrl.no

Knut Tore Kåsa Vestgården Markedssjef hrl

Knut Tore Kåsa Vestgården

Markedssjef

Tel +47 957 57 495

E-post knut.tore.vestgarden@hrl.no

Bjarte Meisterplass Prosjekteringsleder HRL

Bjarte Meisterplass

Prosjekteringsleder

Tel +47 952 81 096

E-post bjarte.meisterplass@hrl.no

Eivind Berge Prosjektleder hrl

Eivind Berge 

Prosjektleder

Tel +47 906 33 143

E-post eivind.berge@hrl.no 

morten melby Anleggsleder / bemanningsplanlegger HRL

Morten Husby Melby

Anleggsleder / bemanningsplanlegger

Tel +47 982 10 194

E-post morten.melby@hrl.no

Ole Jørgen Olsen Prosjektleder hrl

Ole Jørgen Olsen 

Prosjektleder

Tel +47 924 54 566

E-post ole.jorgen.olsen@hrl.no

Pål Lillefjære Prosjektleder hrl

Pål Lillefjære 

Prosjektleder

Tel +47 902 04 484

E-post pal.lillefjere@hrl.no

Ronny Larsen - som ble prosjektleder og faglig leder for tømrer- og betonglærlingene.

Ronny Larsen

Prosjektleder / Faglig leder for lærlinger

Tel +47 932 36 603

E-post ronny.larsen@hrl.no

kim aakre Hovedverneombud HRL

Kim Aakre 

Hovedverneombud

Tel +47 910 07 520

E-post kim.aakre@hrl.no

roger hoksrød Klubbleder HRL

Roger Hoksrød

Klubbleder

Tel +47 922 93 029

E-post roger.hoksrød@hrl.no

Hvem er HRL

HRL Entreprenør AS er en lokalt eid entreprenørbedrift med hovedkontor i nye moderne lokaler på Klosterøya i Skien. Vi omsetter årlig for 350-500 MNOK i vårt markedsområde Grenland. Midt-Telemark og Søndre Vestfold.

Les mer om hvem er HRL

Våre verdier

HRL Entreprenør AS er en lokalt eid entreprenørbedrift med hovedkontor i nye moderne lokaler på Klosterøya i Skien. Vi omsetter årlig for 350-500 MNOK i vårt markedsområde Grenland. Midt-Telemark og Søndre Vestfold.

Les mer om våre verdier

Sponsorater

Vi er en betydelig aktør i næringslivet i Grenland. Det medfører, etter vårt syn, at vi har en forpliktelse til å bidra med støtte og oppmuntring på forskjellige områder i lokalsamfunnet.

Se våre sponsorater

Miljø

Vår målsetning er å være det ledende entreprenørselskapet i vårt område. En slik målsetning innebærer at vi også skal være ledende i å vise samfunnsansvar ved å redusere miljøbelastningen fra vår virksomhet. Vårt fokus er på flere nivåer.

Les om vår målsetning

HMS

Vår målsetning er å være det ledende entreprenørselskapet i vårt område. En slik målsetning innebærer at vi også skal være ledende i vårt helse-, miljø og sikkerhetsarbeid.

Les mer om HMS

Om HRL

Vi er en tradisjonell entreprenør som tilbyr oss å oppføre større bygg i total-, hoved- og generalentrepriser. Vår styrke er totalentrepriser i samspill med byggherren fra tidlig fase i prosjektene.

Les mer om HRL